-25%

Тормозные колодки передние Daewoo:Lanos ,Nexia /Opel:Astra ,Combo ,Corsa ,Vectra ,Tigra (13046070512 ATE)
1 602 ₴
1 201,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13046070512
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки передние ATE 13046070512
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
93176120 / 90510331 / 90485140 / 90442995 / 90421736 / 1605907 / 1605881 / 1605824 / 1605810 / 1605455 / 1605087 / 11046948372 / 11046948322 / 11046948372 / 11046948322
Аналоги производителей (кроссы):
05P599 / FDB732 / GDB1040 / 0986460938 / 420036 / 22-0077-0 / KBP-1005 / ADG04276 / 1263600810 / KBP-1001 / 30488
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
DAEWOO : Lanos / Nexia
OPEL : Astra / Combo / Corsa / Vectra / Tigra
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
93176120 / 90510331 / 90485140 / 90442995 / 90421736 / 1605907 / 1605881 / 1605824 / 1605810 / 1605455 / 1605087 / 11046948372 / 11046948322 / 11046948372 / 11046948322
Аналоги производителей (кроссы):
05P599 / FDB732 / GDB1040 / 0986460938 / 420036 / 22-0077-0 / KBP-1005 / ADG04276 / 1263600810 / KBP-1001 / 30488
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | ATE (Германия) |
| Каталожный номер | 13046070512 |
| Сторона установки | Передние |
| Ширина 1 [мм] | 141.2 |
| Высота 1 [мм] | 48.4 |
| Ширина 2 [мм] | 140 |
| Высота 2 [мм] | 58.3 |
| Толщина [мм] | 16.5 |
| Датчик износа | подготовлено для датчика износа колодок без датчика износа |
| Тормозная система | ATE |
| Проверочное значение | E1 90R-01067/071 |
| Код MAPP в наличии | 24.8190-0707.2 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
DAEWOO : Lanos / Nexia
OPEL : Astra / Combo / Corsa / Vectra / Tigra
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 13046070512 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 48.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.3 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Tigra, Corsa, Vectra, Nexia, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 201,50 ₴
