-25%

Тормозные колодки передние Lexus:GX /Mitsubishi:Pajero /Toyota:FJCruiser ,Hilux (224569 NK)
2 405 ₴
1 803,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 224569
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки передние NK 224569
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
4605A481 / 4605A472 / 446560320 / 446560270 / 446560210 / 446535290 / 446535250 / 446535050 / 446504070 / 04465YZZDB / 0446560270 / 0446560210 / 0446535290 / 0446535050 / 044650K090 / 0446535250
Аналоги производителей (кроссы):
4863600710 / KBP-9020 / SP2033 / 22-0454-0 / 8DB355010-491 / C12111ABE / BP3139 / LP1782 / 240241701 / 2402401 / ADT342142
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
LEXUS : GX
MITSUBISHI : Pajero
TOYOTA : FJCruiser / Hilux / LandCruiserPrado / 4Runner
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти :
4605A481 / 4605A472 / 446560320 / 446560270 / 446560210 / 446535290 / 446535250 / 446535050 / 446504070 / 04465YZZDB / 0446560270 / 0446560210 / 0446535290 / 0446535050 / 044650K090 / 0446535250
Аналоги производителей (кроссы):
4863600710 / KBP-9020 / SP2033 / 22-0454-0 / 8DB355010-491 / C12111ABE / BP3139 / LP1782 / 240241701 / 2402401 / ADT342142
Характеристики автозапчасти (база TecDoc)
| Производитель | NK (Дания) |
| Каталожный номер | 224569 |
| Сторона установки | Передние |
| Толщина [мм] | 17 |
| Ширина (мм) | 134.6 |
| Высота [мм] | 77.1 |
| Датчик износа | с звуковым предупреждением износа |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| WVA номер | WVA 24024/17 |
| Толщина 1 [мм] | 16.9 |
| Толщина 2 [мм] | 16.9 |
| Высота 1 [мм] | 78.6 |
| Высота 2 [мм] | 77.1 |
| Ширина 1 [мм] | 134.6 |
| Ширина 2 [мм] | 134.6 |
Применяемость запчасти на такие марки авто (база TecDoc)
LEXUS : GX
MITSUBISHI : Pajero
TOYOTA : FJCruiser / Hilux / LandCruiserPrado / 4Runner
Для проверки применяемости данной запчасти на Ваше авто, пожалуйста обращайтесь к нам за консультацией и помощью в подборе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 224569 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 78.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 77.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 134.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 134.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | 4Runner, Fortuner, Prado, Tacoma, Pajero, HiAce, FJ Cruiser, Hilux, Dyna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 803,75 ₴
