
Ремонтний комплект важеля bmw 3(e36) / z3 (e36) "f "93-"03
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3003112903
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремонтний комплект важеля bmw 3(e36) / z3 (e36) "f "93-"03
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 3003112903 |
| Стан | Новий |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Висота | 33 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
