-25%

Підшипник передній Honda CR-V 07-
1 751 ₴
1 313,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: W413498
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний Honda CR-V 07-
Аналог INA-FOR 25.0318
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с интегрированным датчиком ABS
Ширина [мм] : 44
Внутренний диаметр : 51
Наружный диаметр [мм] : 91
Аналоги:
HONDA 44300SJKJ01,HONDA 44300SWWE01,HONDA 44300T0A951,HONDA 44300T1GA01,HONDA 13502134,HONDA 1605042,HONDA D4060MA000,SKF VKBA7440,JAPKO 414002,GSP GK7440,ASHIKA 4414002,PFI PW51910044CSM,OPTIMAL 911009,SNR R17445,BLUEPRINT ADH28234,KAVOPARTS VKBA7440,NTN VKBA7440,A.B.S. 201674,ACURA 44300SJKJ01,ACURA 44300SWWE01,BORG&BECK BWK1088,BTA H14029BTA,CRAFTBEARINGS DAC51910044ABS,CX CX1025,DENCKERMANN W413498,FEBEST DAC51910044MKIT,HERTH+BUSSJAKOPARTS J4704042,JPGROUP 3441301110,JPGROUP 3441301119,MOOG HOWB11727,NK 752618,RUVILLE 7458,SHAFER SH17445,SPIDAN 27741,STELLOX 4030255SX,TIMMEN 405432,VAICO V260215
Подшипник передний Honda CR-V 07-
Аналог INA-FOR 25.0318
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с интегрированным датчиком ABS
Ширина [мм] : 44
Внутренний диаметр : 51
Наружный диаметр [мм] : 91
Аналоги:
HONDA 44300SJKJ01,HONDA 44300SWWE01,HONDA 44300T0A951,HONDA 44300T1GA01,HONDA 13502134,HONDA 1605042,HONDA D4060MA000,SKF VKBA7440,JAPKO 414002,GSP GK7440,ASHIKA 4414002,PFI PW51910044CSM,OPTIMAL 911009,SNR R17445,BLUEPRINT ADH28234,KAVOPARTS VKBA7440,NTN VKBA7440,A.B.S. 201674,ACURA 44300SJKJ01,ACURA 44300SWWE01,BORG&BECK BWK1088,BTA H14029BTA,CRAFTBEARINGS DAC51910044ABS,CX CX1025,DENCKERMANN W413498,FEBEST DAC51910044MKIT,HERTH+BUSSJAKOPARTS J4704042,JPGROUP 3441301110,JPGROUP 3441301119,MOOG HOWB11727,NK 752618,RUVILLE 7458,SHAFER SH17445,SPIDAN 27741,STELLOX 4030255SX,TIMMEN 405432,VAICO V260215
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413498 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 91 мм |
| Внутрішній діаметр | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 44 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | CR-V III (RE) 2006- |
| Сумісність | Honda CR-V IV (RM) 2012- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 313,25 ₴

