-25%

Підшипник передній Citroen C4, C5, C6, Peugeot 308, 3008, 407, 508, 607 c 10 -
1 275 ₴
956,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: W413296
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний Citroen C4 , C5 , C6 , Peugeot 308 , 3008 , 407 , 508 , 607 c 10 -
Аналог INA-FOR 27.0319
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с интегрированным датчиком ABS
Ширина [мм] : 44
Внутренний диаметр : 45
Наружный диаметр [мм] : 83
Аналоги:
CITROEN 1607704180,CITROEN 335082,PEUGEOT 335082,PEUGEOT 335085,PEUGEOT 335098,SKF VKBA3683,MAXGEAR 330513,GSP GK3683,KAMOKA 5600089,A.B.S 200972,CX CX689,IJSGROUP 101329,DENCKERMANN W413296,PROFIT 25013683,OPTIMAL 601675,BREDALORETT KRT2753,MEYLE 11146500008,SNR R15947,BTA H1P005BTA,FEBIBILSTEIN 40703,FAG 713640500,A.B.S. VKBA3683,AUTOMEGA 110124710,AUTOMEGA 303350082,AUTOMEGA 303350085,CITROEN 335085,CITROEN 335098,CITROEN 1623942280,GMB GH045015,JPGROUP 4141301510,MASTER-SPORT 3683SETMS,NK 759931,PEUGEOT 1607704180,PEUGEOT 1623942280,RUVILLE 6634,STELLOX 4328373SX,TIMMEN 405315,TOPRAN 722153,VAICO 221038,VAICO V221038
Подшипник передний Citroen C4 , C5 , C6 , Peugeot 308 , 3008 , 407 , 508 , 607 c 10 -
Аналог INA-FOR 27.0319
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с интегрированным датчиком ABS
Ширина [мм] : 44
Внутренний диаметр : 45
Наружный диаметр [мм] : 83
Аналоги:
CITROEN 1607704180,CITROEN 335082,PEUGEOT 335082,PEUGEOT 335085,PEUGEOT 335098,SKF VKBA3683,MAXGEAR 330513,GSP GK3683,KAMOKA 5600089,A.B.S 200972,CX CX689,IJSGROUP 101329,DENCKERMANN W413296,PROFIT 25013683,OPTIMAL 601675,BREDALORETT KRT2753,MEYLE 11146500008,SNR R15947,BTA H1P005BTA,FEBIBILSTEIN 40703,FAG 713640500,A.B.S. VKBA3683,AUTOMEGA 110124710,AUTOMEGA 303350082,AUTOMEGA 303350085,CITROEN 335085,CITROEN 335098,CITROEN 1623942280,GMB GH045015,JPGROUP 4141301510,MASTER-SPORT 3683SETMS,NK 759931,PEUGEOT 1607704180,PEUGEOT 1623942280,RUVILLE 6634,STELLOX 4328373SX,TIMMEN 405315,TOPRAN 722153,VAICO 221038,VAICO V221038
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413296 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Ширина | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C6, DS5, 308, 508, RCZ, C4, C5, 407, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | C5 III (RD_) 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956,25 ₴

