-25%

Передній підшипник Renault Trafic , Opel Vivaro 01-
1 241 ₴
930,75 ₴
- В наявності
- Код: W413292
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипника передний Renault Trafic , Opel Vivaro 01-
Аналог INA-FOR 27.0306
Ширина [мм] : 39
Внутренний диаметр : 45
Наружный диаметр [мм] : 86
Аналоги:
NISSAN 4021000QAF,OPEL 4408669,OPEL 91160087,RENAULT 7701206848,VAUXHALL 4408669,VAUXHALL 91160087,SKF VKBA3616,GSP GK3616,CX CX672,FLENNOR FR290974,IJSGROUP 101295,KAVOPARTS WBK6552,A.B.S 200897,DENCKERMANN W413292,QUINTONHAZELL QWB1252,SNR R15571,OPTIMAL 201085,BTA H1R017BTA,FAG 713644130,RUVILLE 4099,A.B.S. VKBA3616,AUTOMEGA 110109510,GENERALMOTORS 91160087,INFINITI 4408669,INFINITI 91160087,INFINITI 7701206848,INFINITI 4021000QAF,JPGROUP 1241301510,MASTER-SPORT 3616SETMS,NISSAN 7701206848,NK 752229,SNR GB40575S02,TIMMEN 405071,TOPRAN 207532
Подшипника передний Renault Trafic , Opel Vivaro 01-
Аналог INA-FOR 27.0306
Ширина [мм] : 39
Внутренний диаметр : 45
Наружный диаметр [мм] : 86
Аналоги:
NISSAN 4021000QAF,OPEL 4408669,OPEL 91160087,RENAULT 7701206848,VAUXHALL 4408669,VAUXHALL 91160087,SKF VKBA3616,GSP GK3616,CX CX672,FLENNOR FR290974,IJSGROUP 101295,KAVOPARTS WBK6552,A.B.S 200897,DENCKERMANN W413292,QUINTONHAZELL QWB1252,SNR R15571,OPTIMAL 201085,BTA H1R017BTA,FAG 713644130,RUVILLE 4099,A.B.S. VKBA3616,AUTOMEGA 110109510,GENERALMOTORS 91160087,INFINITI 4408669,INFINITI 91160087,INFINITI 7701206848,INFINITI 4021000QAF,JPGROUP 1241301510,MASTER-SPORT 3616SETMS,NISSAN 7701206848,NK 752229,SNR GB40575S02,TIMMEN 405071,TOPRAN 207532
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413292 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | TRAFIC II (EL) 2001- |
| Сумісність | Opel VIVARO (J7) 2001-, Renault TRAFIC II Bus (JL) 2001-, Nissan PRIMASTAR Bus (X83) 2001-, Renault TRAFIC II Kasten (FL) 2001-, Nissan PRIMASTAR Kasten (X83) 2002- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930,75 ₴

