
Підшипник передній Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer 94-06
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: W413295
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний Fiat Ducato , Citroen Jumper , Peugeot Boxer 94-06
Аналог INA-FOR 27.0317
Ширина [мм] : 48
Внутренний диаметр : 49
Наружный диаметр [мм] : 84
Аналоги:
CITROEN 1606375080,CITROEN 332662,FIAT 1328046080,PEUGEOT 1606375080,PEUGEOT 332662,SKF VKBA3640,GSP GK3640,CX CX793,MASTERSPORT 3640SETMS,A.B.S 200035,QUINTONHAZELL QWB1315,NK 751911,IJSGROUP 101116,CX CX806,PROFIT 25013640,AUTLOG RS1059,DENCKERMANN W413295,PFI PW49840048CSHD,MAXGEAR 330608,MEYLE 11146500014,ASAM 70804,OPTIMAL 681375,BREDALORETT KRT2330,FEBIBILSTEIN 24519,BTA H1C016BTA,SNR R14017,MAPCO 26352,FAG 713640390,A.B.S. VKBA3640,CITROEN 7627585,CITROEN 11062176,ILJIN 231004,JPGROUP 4141302410,MASTER-SPORT 3679SETMS,PEUGEOT 7627585,PEUGEOT 11062176,PEX 160802,RUVILLE 4017
Подшипник передний Fiat Ducato , Citroen Jumper , Peugeot Boxer 94-06
Аналог INA-FOR 27.0317
Ширина [мм] : 48
Внутренний диаметр : 49
Наружный диаметр [мм] : 84
Аналоги:
CITROEN 1606375080,CITROEN 332662,FIAT 1328046080,PEUGEOT 1606375080,PEUGEOT 332662,SKF VKBA3640,GSP GK3640,CX CX793,MASTERSPORT 3640SETMS,A.B.S 200035,QUINTONHAZELL QWB1315,NK 751911,IJSGROUP 101116,CX CX806,PROFIT 25013640,AUTLOG RS1059,DENCKERMANN W413295,PFI PW49840048CSHD,MAXGEAR 330608,MEYLE 11146500014,ASAM 70804,OPTIMAL 681375,BREDALORETT KRT2330,FEBIBILSTEIN 24519,BTA H1C016BTA,SNR R14017,MAPCO 26352,FAG 713640390,A.B.S. VKBA3640,CITROEN 7627585,CITROEN 11062176,ILJIN 231004,JPGROUP 4141302410,MASTER-SPORT 3679SETMS,PEUGEOT 7627585,PEUGEOT 11062176,PEX 160802,RUVILLE 4017
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413295 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 49 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | DUCATO (230) 1994-2002 |
| Сумісність | Citroen JUMPER (230) 1994-2002, Citroen JUMPER Kasten (230L) 1994-2002, Peugeot BOXER (230L) 1994-2002, Peugeot BOXER (230P) 1994-2002 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

