Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передней ступицы Toyota Yaris 99-
Аналог INA-FOR 31.0301
Ширина [мм] : 39
Внутренний диаметр : 38
Наружный диаметр [мм] : 71
Аналоги:
TOYOTA 9008036108,TOYOTA 9008036178,TOYOTA 9036938021,TOYOTA 9036938022,SKF VKBA3929,BTA H12043BTA,KAMOKA 5600029,CX CX653,NK 754534,ASHIKA 4412043,JAPKO 412043,GSP GK3929,BLUEPRINT ADT38239,MOOG TOWB12125,OPTIMAL 981938,MEYLE 30146500013,FLENNOR FR970827,FAG 713618660,SNR R16929,NIPPARTS J4702040,A.B.S. VKBA3929,TRISCAN VKBA3929,NPS VKBA3929,CHINA 1014003273,DENCKERMANN W413252,STARLINE LO03929,SHAFER SH16929,ILJIN IJ141008,HERTH+BUSSJAKOPARTS J4702039,FEBIBILSTEIN 27148,KOYO DAC3871W3CS63,A.B.S. 200458,GEELY 1014003273,AUTLOG RS1307,AUTOMEGA 110196910,BORG&BECK BWK833,CORTECO 19029628,CRAFTBEARINGS 38CRB3929,DELPHI BK1191,FEBEST DAC38710039,GMB GH038042,JPGROUP 4841301010,JPGROUP 9036938022,LEXUS 9008036108,LEXUS 9036938021,LEXUS 9036938022,MAGNETIMARELLI 600000136900,MASTER-SPORT 3929SETMS,Q-FIX Q1270058,RUVILLE 6929,SPIDAN 27337,STELLOX 4328339SX,TOKO HJ1243ANSN,TOKO HJ1243JL,TOKO HJ1243JP,TOPRAN 600233,VAICO V700126
Подшипник передней ступицы Toyota Yaris 99-
Аналог INA-FOR 31.0301
Ширина [мм] : 39
Внутренний диаметр : 38
Наружный диаметр [мм] : 71
Аналоги:
TOYOTA 9008036108,TOYOTA 9008036178,TOYOTA 9036938021,TOYOTA 9036938022,SKF VKBA3929,BTA H12043BTA,KAMOKA 5600029,CX CX653,NK 754534,ASHIKA 4412043,JAPKO 412043,GSP GK3929,BLUEPRINT ADT38239,MOOG TOWB12125,OPTIMAL 981938,MEYLE 30146500013,FLENNOR FR970827,FAG 713618660,SNR R16929,NIPPARTS J4702040,A.B.S. VKBA3929,TRISCAN VKBA3929,NPS VKBA3929,CHINA 1014003273,DENCKERMANN W413252,STARLINE LO03929,SHAFER SH16929,ILJIN IJ141008,HERTH+BUSSJAKOPARTS J4702039,FEBIBILSTEIN 27148,KOYO DAC3871W3CS63,A.B.S. 200458,GEELY 1014003273,AUTLOG RS1307,AUTOMEGA 110196910,BORG&BECK BWK833,CORTECO 19029628,CRAFTBEARINGS 38CRB3929,DELPHI BK1191,FEBEST DAC38710039,GMB GH038042,JPGROUP 4841301010,JPGROUP 9036938022,LEXUS 9008036108,LEXUS 9036938021,LEXUS 9036938022,MAGNETIMARELLI 600000136900,MASTER-SPORT 3929SETMS,Q-FIX Q1270058,RUVILLE 6929,SPIDAN 27337,STELLOX 4328339SX,TOKO HJ1243ANSN,TOKO HJ1243JL,TOKO HJ1243JP,TOPRAN 600233,VAICO V700126
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413252 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Yaris Verso, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | YARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_) 1999-2005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


