
Підшипник передній Ford Focus, Fiesta, Fusion 98-без ABS
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: W413098
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний Ford Focus , Fiesta , Fusion 98- без ABS
Аналог INA-FOR 30.0069
Ширина [мм] : 37
Внутренний диаметр : 39
Наружный диаметр [мм] : 72
Аналоги:
PFI PW39720037CS,FORD 2S6W1215AA,MAZDA D35033047A,MAZDA D35033047B,SKF VKBA3530,GSP GK3530,MAXGEAR 330149,A.B.S 200381,MOOG FDWB11174,IJSGROUP 101174,OPTIMAL 301039,PFI PW39720037CSM,DENCKERMANN W413098,AUTLOG RS1066,MEYLE 7141080001,RUVILLE 5254,SNR R15254,CX CX436,TRISCAN 853016128,NK 752529,FAG 713678110,BTA H1G018BTA,A.B.S. VKBA3530,A.B.S. 200381,AUTOMEGA 110200310,FORD 1085568,JPGROUP 1541301010,MASTER-SPORT 3530SETMS,MAXGEAR 2254MG,PEX 160665,STARLINE LO03530,STELLOX 4328098SX,SWAG 50919213,TIMMEN 405144
Подшипник передний Ford Focus , Fiesta , Fusion 98- без ABS
Аналог INA-FOR 30.0069
Ширина [мм] : 37
Внутренний диаметр : 39
Наружный диаметр [мм] : 72
Аналоги:
PFI PW39720037CS,FORD 2S6W1215AA,MAZDA D35033047A,MAZDA D35033047B,SKF VKBA3530,GSP GK3530,MAXGEAR 330149,A.B.S 200381,MOOG FDWB11174,IJSGROUP 101174,OPTIMAL 301039,PFI PW39720037CSM,DENCKERMANN W413098,AUTLOG RS1066,MEYLE 7141080001,RUVILLE 5254,SNR R15254,CX CX436,TRISCAN 853016128,NK 752529,FAG 713678110,BTA H1G018BTA,A.B.S. VKBA3530,A.B.S. 200381,AUTOMEGA 110200310,FORD 1085568,JPGROUP 1541301010,MASTER-SPORT 3530SETMS,MAXGEAR 2254MG,PEX 160665,STARLINE LO03530,STELLOX 4328098SX,SWAG 50919213,TIMMEN 405144
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413098 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | FOCUS (DAW, DBW) 1998-2007 |
| Сумісність | Ford FOCUS Sedan (DFW) 1999-2007, Ford FIESTA Van 2003-, Ford FOCUS Kombi (DNW) 1999-2007, Ford FIESTA V (JH_ JD_) 2001-2010, Ford FUSION (JU_) 2002-, Mazda 2 (DY) 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

