-25%

Підшипник передній Peugeot 806, Expert, Citroen Jumpy, Fiat Scudo
882 ₴
661,50 ₴
- В наявності
- Код: W413078
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний Peugeot 806 , Expert , Citroen Jumpy , Fiat Scudo
Аналог INA-FOR 27.0302
Ширина [мм] : 37
Внутренний диаметр : 44
Наружный диаметр [мм] : 82,5
Аналоги:
CITROEN 332640,CITROEN 335027,CITROEN 335091,FIAT 1311506080,FIAT 1330512080,FIAT 71714473,FIAT 9567217680,PEUGEOT 332640,PEUGEOT 335027,PEUGEOT 335091,SKF VKBA3423,KAMOKA 5600038,CX CX566,A.B.S 200048,MAXGEAR 330120,NK 759927,GSP GK3423,IJSGROUP 101325,ASAM 70843,MEYLE 11146500002,BREDALORETT KRT1576,DENCKERMANN W413078,MOOG PEWB11422,AUTLOG RS1062,OPTIMAL 681303,BTA H1C009BTA,FAG 713630580,OPTIMAL 681303L,SNR R15931,FEBIBILSTEIN 14538,A.B.S. VKBA3423,A.B.S. 200048,AUTOMEGA 110125110,AUTOMEGA 303350091,CITROEN 9567217680,CRAFTBEARINGS 44CRB3423,GMB GH044010,ILJIN 131031,MAXGEAR 2931MG,PEUGEOT 9567217680,PEX 160570,RUVILLE 5931,SNR GB40246S07,STARLINE LO03423,STELLOX 4328075SX,SWAG 70914538,TIMMEN 405112,TOPRAN 722243,VAICO 420062,VAICO V420062
Подшипник передний Peugeot 806 , Expert , Citroen Jumpy , Fiat Scudo
Аналог INA-FOR 27.0302
Ширина [мм] : 37
Внутренний диаметр : 44
Наружный диаметр [мм] : 82,5
Аналоги:
CITROEN 332640,CITROEN 335027,CITROEN 335091,FIAT 1311506080,FIAT 1330512080,FIAT 71714473,FIAT 9567217680,PEUGEOT 332640,PEUGEOT 335027,PEUGEOT 335091,SKF VKBA3423,KAMOKA 5600038,CX CX566,A.B.S 200048,MAXGEAR 330120,NK 759927,GSP GK3423,IJSGROUP 101325,ASAM 70843,MEYLE 11146500002,BREDALORETT KRT1576,DENCKERMANN W413078,MOOG PEWB11422,AUTLOG RS1062,OPTIMAL 681303,BTA H1C009BTA,FAG 713630580,OPTIMAL 681303L,SNR R15931,FEBIBILSTEIN 14538,A.B.S. VKBA3423,A.B.S. 200048,AUTOMEGA 110125110,AUTOMEGA 303350091,CITROEN 9567217680,CRAFTBEARINGS 44CRB3423,GMB GH044010,ILJIN 131031,MAXGEAR 2931MG,PEUGEOT 9567217680,PEX 160570,RUVILLE 5931,SNR GB40246S07,STARLINE LO03423,STELLOX 4328075SX,SWAG 70914538,TIMMEN 405112,TOPRAN 722243,VAICO 420062,VAICO V420062
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413078 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 82.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Expert |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | EXPERT (222) 1995- |
| Сумісність | Peugeot EXPERT (223) 1995-, Citroen JUMPY (BU_ BV_ BW_ BX_) 1999-, Fiat SCUDO Kasten (220L) 1996-2006, Peugeot EXPERT (224) 1995-, Citroen JUMPY (U6U) 1994-, Citroen JUMPY Kasten (BS_ BT_ BY_ BZ_) 1994-, Fiat SCUDO Combinato (220P) 1996-2006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661,50 ₴

