Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Сайлентблок задней балки VW Passat 88-
Общие
Сторона установки Слева / Справа
Ось установки Задняя
Длина, мм 50
Внутренний диаметр, мм 12
Внешний диаметр, мм 56 Аналог INA-FOR 10.0279
Аналоги:
VAG 333501541,VAG 357501541,VAG 357501541A,VAG 3A0501541,VW 333501541,VW 357501541,VW 357501541A,VW 3A0501541,SKODA 863119,SKODA 863302,SKODA 8633O2,VW 3335O1541,VW 3575O1541,VW 3575O1541A,VW 3AO5O1541,VW 357504541,VW 357501541AS,VW 3A0501541S,VW 3A0501541S1,AUDI 3A0501541,MEYLE 1005010002,FEBIBILSTEIN 03664,SWAG 30790011,MEYLE 1005010002S,FEBIBILSTEIN 01201,SWAG 30790007,MAXGEAR 720657,TOPRAN 103583,DELPHI TD485W,CORTECO 21652247,SIDEM 863302,MAXGEAR 721688,SASIC 9001702,HUTCHINSON 597062,TALOSA 6202254,OPTIMAL F81016,GSP 510247S,NK 5104725,JPGROUP 1150101000,SEAT 3A0501541,SKODA 3A0501541,BENTLEY 3A0501541,VAICO 3A0501541,A.B.S. 3A0501541,AUDI 8D0501541,PROFIT 23070156,LEMFORDER 1019402,3RG 50749,APPLUS 15301AP,AUTLOG FT2065,AUTLOG FT2066,AUTOMEGA 110043910,DENCKERMANN D300021,FORMPART 29501027,FORTUNELINE FZ9800,JPGROUP 501430001,JPGROUP 1140207600,KAMOKA 8800158,LEMFORDER 1019401,LEMFORDER 2768201,MAXGEAR 3A0501541DE10,NK 5104746,RIDER RD3445985404,RUVILLE 985404,STELLOX 7111127SX,STELLOX 7112381SX,TEKNOROT SB172,TIMMEN 407041,TIMMEN 407079,VAICO 101147,VAICO V101147
Сайлентблок задней балки VW Passat 88-
Общие
Сторона установки Слева / Справа
Ось установки Задняя
Длина, мм 50
Внутренний диаметр, мм 12
Внешний диаметр, мм 56 Аналог INA-FOR 10.0279
Аналоги:
VAG 333501541,VAG 357501541,VAG 357501541A,VAG 3A0501541,VW 333501541,VW 357501541,VW 357501541A,VW 3A0501541,SKODA 863119,SKODA 863302,SKODA 8633O2,VW 3335O1541,VW 3575O1541,VW 3575O1541A,VW 3AO5O1541,VW 357504541,VW 357501541AS,VW 3A0501541S,VW 3A0501541S1,AUDI 3A0501541,MEYLE 1005010002,FEBIBILSTEIN 03664,SWAG 30790011,MEYLE 1005010002S,FEBIBILSTEIN 01201,SWAG 30790007,MAXGEAR 720657,TOPRAN 103583,DELPHI TD485W,CORTECO 21652247,SIDEM 863302,MAXGEAR 721688,SASIC 9001702,HUTCHINSON 597062,TALOSA 6202254,OPTIMAL F81016,GSP 510247S,NK 5104725,JPGROUP 1150101000,SEAT 3A0501541,SKODA 3A0501541,BENTLEY 3A0501541,VAICO 3A0501541,A.B.S. 3A0501541,AUDI 8D0501541,PROFIT 23070156,LEMFORDER 1019402,3RG 50749,APPLUS 15301AP,AUTLOG FT2065,AUTLOG FT2066,AUTOMEGA 110043910,DENCKERMANN D300021,FORMPART 29501027,FORTUNELINE FZ9800,JPGROUP 501430001,JPGROUP 1140207600,KAMOKA 8800158,LEMFORDER 1019401,LEMFORDER 2768201,MAXGEAR 3A0501541DE10,NK 5104746,RIDER RD3445985404,RUVILLE 985404,STELLOX 7111127SX,STELLOX 7112381SX,TEKNOROT SB172,TIMMEN 407041,TIMMEN 407079,VAICO 101147,VAICO V101147
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | D300021 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

