Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний Honda CR-V , CIVIC
Аналог INA-FOR 25.0316
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с интегрированным датчиком ABS
Ширина [мм] : 40
Внутренний диаметр : 45
Наружный диаметр [мм] : 84
Ширина 2 [мм] : 42
Аналоги:
HONDA 44300S9A003,HONDA 44300S9A008,SKF VKBA6830,GSP GK6830,JAPKO 414008,DENCKERMANN W413302,NIPPARTS N4704035,ASHIKA 4414008,PFI PW4584004240CSM,OPTIMAL 911647,FAG 713617450,IJSGROUP 101424,IJSGROUP 101428,SNR R17489,MEYLE 31146500004,A.B.S. VKBA6830,ACURA 44300S9A003,BTA H14026BTA,FAG 713806010,FEBEST DAC45844042M,ILJIN 141004,KOYO AU09014LXLL260,NSK 45BWD07BCA78SA,NSK 45BWD07BCA78SAE,NTN AU09014LXLL260,NTN AU09014LXLL58,NTN AU09014LXLL588,SHAFER SH17489,TOKO HJ1426JP
Подшипник передний Honda CR-V , CIVIC
Аналог INA-FOR 25.0316
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с интегрированным датчиком ABS
Ширина [мм] : 40
Внутренний диаметр : 45
Наружный диаметр [мм] : 84
Ширина 2 [мм] : 42
Аналоги:
HONDA 44300S9A003,HONDA 44300S9A008,SKF VKBA6830,GSP GK6830,JAPKO 414008,DENCKERMANN W413302,NIPPARTS N4704035,ASHIKA 4414008,PFI PW4584004240CSM,OPTIMAL 911647,FAG 713617450,IJSGROUP 101424,IJSGROUP 101428,SNR R17489,MEYLE 31146500004,A.B.S. VKBA6830,ACURA 44300S9A003,BTA H14026BTA,FAG 713806010,FEBEST DAC45844042M,ILJIN 141004,KOYO AU09014LXLL260,NSK 45BWD07BCA78SA,NSK 45BWD07BCA78SAE,NTN AU09014LXLL260,NTN AU09014LXLL58,NTN AU09014LXLL588,SHAFER SH17489,TOKO HJ1426JP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413302 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Ширина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V, FR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 2005- |
| Сумісність | Honda CR-V II (RD_) 2001-2006, Honda CR-V III (RE) 2006- |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

