-25%

Підшипник передній Toyota Avensis, Corolla Verso, Corolla, Prius 01-
954 ₴
715,50 ₴
- В наявності
- Код: W413251
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний Toyota Avensis , Corolla Verso , Corolla , Prius 01-
Аналог INA-FOR 31.0304
Ширина [мм] : 42
Внутренний диаметр : 40
Наружный диаметр [мм] : 74
Аналоги:
TOYOTA 9008036087,TOYOTA 9008036136,TOYOTA 9008036137,TOYOTA 9008036149,TOYOTA 9008036176,TOYOTA 9036340066,TOYOTA 90363T0015,TOYOTA 90363T0018,SKF VKBA6831,MAXGEAR 330671,KAMOKA 5600030,PFI PW40740042CS,A.B.S 201082,BLUEPRINT ADT38247,HERTHPLUSBUSSJAKOPARTS J4702041,GSP GK6831,KAVOPARTS WBK9012,NIPPARTS J4702023,OPTIMAL 981199,MEYLE 30146500001,DENCKERMANN W413251,FAG 713618770,SNR R16961,IJSGROUP 101367,A.B.S. VKBA6831,NPS VKBA6831,TOYOTA 9052179002,Q-FIX Q1270105,AUTLOG RS1289,BTA H12049BTA
Подшипник передний Toyota Avensis , Corolla Verso , Corolla , Prius 01-
Аналог INA-FOR 31.0304
Ширина [мм] : 42
Внутренний диаметр : 40
Наружный диаметр [мм] : 74
Аналоги:
TOYOTA 9008036087,TOYOTA 9008036136,TOYOTA 9008036137,TOYOTA 9008036149,TOYOTA 9008036176,TOYOTA 9036340066,TOYOTA 90363T0015,TOYOTA 90363T0018,SKF VKBA6831,MAXGEAR 330671,KAMOKA 5600030,PFI PW40740042CS,A.B.S 201082,BLUEPRINT ADT38247,HERTHPLUSBUSSJAKOPARTS J4702041,GSP GK6831,KAVOPARTS WBK9012,NIPPARTS J4702023,OPTIMAL 981199,MEYLE 30146500001,DENCKERMANN W413251,FAG 713618770,SNR R16961,IJSGROUP 101367,A.B.S. VKBA6831,NPS VKBA6831,TOYOTA 9052179002,Q-FIX Q1270105,AUTLOG RS1289,BTA H12049BTA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413251 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Сумісність з моделлю | Corolla, MR2, Avensis, Celica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | AVENSIS (T25_) 2003-2008 |
| Сумісність | Toyota COROLLA Verso (ZDE12_ CDE12_) 2001-2004, Toyota COROLLA (E150_) 2006-, Toyota COROLLA (ZZE12_ NDE12_ ZDE12_) 2001-2007, Toyota PRIUS Stufenheck (NHW11_) 2000-2004 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715,50 ₴
