Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник задней ступицы BMW 3 E46 , 7 E38
Аналог INA-FOR 60.0013
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с кольцом сенсора ABS
Ширина [мм] : 41
Внутренний диаметр : 44,9
Наружный диаметр [мм] : 85,1
Аналоги:
BMW 31221095702,BMW 33411090505,SKF VKBA3668,KAMOKA 5600072,GSP GK3668,DENCKERMANN W413285,MOOG BMWB11337,AUTLOG RS1273,OPTIMAL 502135,METZGER WM2024,NK 761516,A.B.S 200797,FAG 713649280,SNR R15027,FEBIBILSTEIN 29631,IJSGROUP 101225,FEBIBILSTEIN 32044,RUVILLE 5027,A.B.S. VKBA3668,AUTOMEGA 110196010,BMW 33411137685,CX CX549,FEBIBILSTEIN 09004,JPGROUP 1451300210,MEYLE 3003341105,MEYLE 33411090505,SKF VKBA3452,STELLOX 4030250SX,STELLOX 4328344SX,SWAG 20932044,TOPRAN 500634,VAICO 200507,VAICO V200507
Подшипник задней ступицы BMW 3 E46 , 7 E38
Аналог INA-FOR 60.0013
Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 : с кольцом сенсора ABS
Ширина [мм] : 41
Внутренний диаметр : 44,9
Наружный диаметр [мм] : 85,1
Аналоги:
BMW 31221095702,BMW 33411090505,SKF VKBA3668,KAMOKA 5600072,GSP GK3668,DENCKERMANN W413285,MOOG BMWB11337,AUTLOG RS1273,OPTIMAL 502135,METZGER WM2024,NK 761516,A.B.S 200797,FAG 713649280,SNR R15027,FEBIBILSTEIN 29631,IJSGROUP 101225,FEBIBILSTEIN 32044,RUVILLE 5027,A.B.S. VKBA3668,AUTOMEGA 110196010,BMW 33411137685,CX CX549,FEBIBILSTEIN 09004,JPGROUP 1451300210,MEYLE 3003341105,MEYLE 33411090505,SKF VKBA3452,STELLOX 4030250SX,STELLOX 4328344SX,SWAG 20932044,TOPRAN 500634,VAICO 200507,VAICO V200507
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | W413285 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Ширина | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 44.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 85.1 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X3, 3, Z8, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | 3 (E46) 1998-2005 |
| Сумісність | BMW 7 (E38) 1994-2001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

