Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипнико задний Ford Fiesta / Focus / Fusion 98-
Артикул-аналог INA-FOR:INF30.0065
Аналоги:
FORD 1085565,FORD 1135043,FORD 1201568,FORD 1335383,FORD 2S611238AF,FORD 2S611238AG,MAZDA D35026151B,MAZDA D35026151C,SKF VKBA3532,CX CX439,KAMOKA 5600012,MAXGEAR 330170,DENCKERMANN W413100,NK 762529,A.B.S 200431,NIPPARTS N4713041,IJSGROUP 101110,PFI PW29530037CSHD,GSP GK3532,MOOG FDWB11217,AUTLOG RS1067,MEYLE 7141135043S,OPTIMAL 302212,ASHIKA 4423033,FAG 713678030,SNR R15256,BTA H2G024BTA,METZGER WM3532,BLUEPRINT ADM58340,FEBIBILSTEIN 19183,OPTIMAL 302212L,A.B.S. VKBA3532,NPS VKBA3532,A.B.S. 200008,A.B.S. 200431,AUTLOG RS1279,AUTOMEGA 110010210,CRAFTBEARINGS DAC295300372RS,DENCKERMANN W413230,DPGROUP BE1005,DPGROUP BE1005SKF,DPGROUP BE4111,DPGROUP BE4111FAG,FEBEST DAC29530037,FORD 1212541,FORD 1212546,FORD 1212547,FORD 1212548,FORD 2S6J1A049AA,FORD 98AX1A049AA,FORD 98AX1A049AB,FORMPART 1543046,GMB GH31810,ILJIN 221001,JPGROUP 1551301710,JPN 20L3041JPN,MASTER-SPORT 3532SETMS,METALCAUCHO 74009,MEYLE 7141135043,Q-FIX Q1270051,RUVILLE 5256,SHAFER SH15256,SKF VKBA6515,STARLINE LO03532,STARLINE SLO03532,STELLOX 4328066SX,TIMMEN 405143,TOPRAN 302151
Подшипнико задний Ford Fiesta / Focus / Fusion 98-
Общие
Ширина, мм
37
Внутренний диаметр, мм
29
Внешний диаметр, мм
53
Артикул-аналог INA-FOR:INF30.0065
Аналоги:
FORD 1085565,FORD 1135043,FORD 1201568,FORD 1335383,FORD 2S611238AF,FORD 2S611238AG,MAZDA D35026151B,MAZDA D35026151C,SKF VKBA3532,CX CX439,KAMOKA 5600012,MAXGEAR 330170,DENCKERMANN W413100,NK 762529,A.B.S 200431,NIPPARTS N4713041,IJSGROUP 101110,PFI PW29530037CSHD,GSP GK3532,MOOG FDWB11217,AUTLOG RS1067,MEYLE 7141135043S,OPTIMAL 302212,ASHIKA 4423033,FAG 713678030,SNR R15256,BTA H2G024BTA,METZGER WM3532,BLUEPRINT ADM58340,FEBIBILSTEIN 19183,OPTIMAL 302212L,A.B.S. VKBA3532,NPS VKBA3532,A.B.S. 200008,A.B.S. 200431,AUTLOG RS1279,AUTOMEGA 110010210,CRAFTBEARINGS DAC295300372RS,DENCKERMANN W413230,DPGROUP BE1005,DPGROUP BE1005SKF,DPGROUP BE4111,DPGROUP BE4111FAG,FEBEST DAC29530037,FORD 1212541,FORD 1212546,FORD 1212547,FORD 1212548,FORD 2S6J1A049AA,FORD 98AX1A049AA,FORD 98AX1A049AB,FORMPART 1543046,GMB GH31810,ILJIN 221001,JPGROUP 1551301710,JPN 20L3041JPN,MASTER-SPORT 3532SETMS,METALCAUCHO 74009,MEYLE 7141135043,Q-FIX Q1270051,RUVILLE 5256,SHAFER SH15256,SKF VKBA6515,STARLINE LO03532,STARLINE SLO03532,STELLOX 4328066SX,TIMMEN 405143,TOPRAN 302151
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1085565 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | FIESTA V (JH_, JD_) 2001-2010 |
| Сумісність | Ford FOCUS Sedan (DFW) 1999-2007, Ford FOCUS (DAW DBW) 1998-2007, Ford FUSION (JU_) 2002-, Ford FOCUS Kombi (DNW) 1999-2007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


