-25%

Підшипник передній Mitsubishi Lancer / Outlander 03-
1 037 ₴
777,75 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: W413417
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний Mitsubishi Lancer / Outlander 03-
Артикул-аналог INA-FOR:INF28.0307
Аналоги:
MITSUBISHI MR491449,IKARUS VKBA6926,SKF VKBA6926,GSP GK6926,JAPKO 415031,KAVOPARTS WBK5523,ASHIKA 4415031,OPTIMAL 961620,NIPPARTS N4705023,FAG 713619780,NK 753014,BLUEPRINT ADC48242,BTA H15031BTA,SNR R17338,SAKURA 4104345,A.B.S. VKBA6926,A.B.S. 201364,BORG&BECK BWK1499,CRAFTBEARINGS DAC408000402RS,CX CX913,DENCKERMANN W413417,FEBEST DAC40800040,GMB GH040135,HERTH+BUSSJAKOPARTS J4705030,JPN 10L5020JPN,MASTER-SPORT 6926SETMS,MITSUBISHI MB303868,NIPPARTS J4705030,NTN AU08222LL588,NTN AU08222LLL588,OYODO 10L5020OYO,PROFIT 25016926,Q-FIX Q1270206,RUVILLE 8960,SHAFER SH17338,SPIDAN 27734,STELLOX 4329002SX,TIMMEN 405239,TOKO HJ1531JP
Подшипник передний Mitsubishi Lancer / Outlander 03-
Общие
Ширина, мм
40
Внутренний диаметр, мм
40
Внешний диаметр, мм
80
Артикул-аналог INA-FOR:INF28.0307
Аналоги:
MITSUBISHI MR491449,IKARUS VKBA6926,SKF VKBA6926,GSP GK6926,JAPKO 415031,KAVOPARTS WBK5523,ASHIKA 4415031,OPTIMAL 961620,NIPPARTS N4705023,FAG 713619780,NK 753014,BLUEPRINT ADC48242,BTA H15031BTA,SNR R17338,SAKURA 4104345,A.B.S. VKBA6926,A.B.S. 201364,BORG&BECK BWK1499,CRAFTBEARINGS DAC408000402RS,CX CX913,DENCKERMANN W413417,FEBEST DAC40800040,GMB GH040135,HERTH+BUSSJAKOPARTS J4705030,JPN 10L5020JPN,MASTER-SPORT 6926SETMS,MITSUBISHI MB303868,NIPPARTS J4705030,NTN AU08222LL588,NTN AU08222LLL588,OYODO 10L5020OYO,PROFIT 25016926,Q-FIX Q1270206,RUVILLE 8960,SHAFER SH17338,SPIDAN 27734,STELLOX 4329002SX,TIMMEN 405239,TOKO HJ1531JP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MR491449 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | LANCER Sedan (CS_A) 2000- |
| Сумісність | Mitsubishi LANCER Kombi (CS_W) 2003-2008, Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) 2001-2006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777,75 ₴

