-25%

Підшипник передньої маточини MAZDA 3 / Mazda 5 з 03-
1 105 ₴
828,75 ₴
- В наявності
- Код: W413475
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передней ступицы MAZDA 3 / Mazda 5 с 03-
Артикул-аналог INA-FOR:INF32.0300
Аналоги:
MAZDA BBM233047,MAZDA BP4L33047A,MAZDA BP4L33047B,MAZDA C23626151A,MAZDA C23626151B,MAZDA C23626151C,MAZDA C23626151D,MAZDA GS1D33047,MAZDA GS1D33047A,MAZDA GS1D33047B,MAZDA GS1D33047C,IKARUS VKBA6972,SKF VKBA6972,CX CX765,NK 753218,NIPPARTS N4703022,GSP GK6972,KAVOPARTS WBK4520,FEBIBILSTEIN 32920,SNR R17060,BTA H13026BTA,OPTIMAL 941237,ASHIKA 4413026,SNR R17049,BLUEPRINT ADM58232,BLUEPRINT ADM58234C,A.B.S. VKBA6972,CRAFTBEARINGS 138CRB26800,DENCKERMANN W413418,FEBEST DAC42800045MKIT,MASTER-SPORT 6972SETMS,MAZDA BP4K3315XA,MAZDA BP4L33047
Подшипник передней ступицы MAZDA 3 / Mazda 5 с 03-
Общие
Ширина, мм
45
Комплектность
с интегрированным датчиком ABS
Внутренний диаметр, мм
42
Внешний диаметр, мм
80
Артикул-аналог INA-FOR:INF32.0300
Аналоги:
MAZDA BBM233047,MAZDA BP4L33047A,MAZDA BP4L33047B,MAZDA C23626151A,MAZDA C23626151B,MAZDA C23626151C,MAZDA C23626151D,MAZDA GS1D33047,MAZDA GS1D33047A,MAZDA GS1D33047B,MAZDA GS1D33047C,IKARUS VKBA6972,SKF VKBA6972,CX CX765,NK 753218,NIPPARTS N4703022,GSP GK6972,KAVOPARTS WBK4520,FEBIBILSTEIN 32920,SNR R17060,BTA H13026BTA,OPTIMAL 941237,ASHIKA 4413026,SNR R17049,BLUEPRINT ADM58232,BLUEPRINT ADM58234C,A.B.S. VKBA6972,CRAFTBEARINGS 138CRB26800,DENCKERMANN W413418,FEBEST DAC42800045MKIT,MASTER-SPORT 6972SETMS,MAZDA BP4K3315XA,MAZDA BP4L33047
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BBM233047 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | 3 (BK) 2003-2009 |
| Сумісність | Mazda 5 (CR19) 2005-2010, Mazda 3 Sedan (BK) 2000-2009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828,75 ₴

