
Передній підшипник Daihatsu Charade / Terios / Gran Move 97-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: W413105
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Подшипник передний Daihatsu Charade / Terios / Gran Move 97-
Артикул-аналог INA-FOR:INF33.0303
Аналоги:
DAIHATSU 4324687702,DAIHATSU 9004363188,DAIHATSU 9004363214,DAIHATSU 9004363213,DAIHATSU 4324687702000,DAIHATSU 9004363188000,DAIHATSU 9004363213000,DAIHATSU 9004363214000,DAIHATSU 9004363314,DAIHATSU 9004363368,DAIHATSU 9004521111000,SKF VKBA3297,NIPPARTS J4706011,FAG 713616110,FEBEST DAC38700038,METZGER WM2008,OPTIMAL 901425,BTA H16006BTA,CHINA 3103203001,GEELY 3103203001,GMB GH038030,LEXUS 9004363188,LEXUS 9004363368,NIPPARTS J4706006,NK 755106,Q-FIX Q1270057,RUVILLE 7907,SHAFER SH17907,SPIDAN 27015,TOKO HJ1606JP,TOKO HJ1606MXHQ,TOYOTA 9004363188,TOYOTA 9004363368
Подшипник передний Daihatsu Charade / Terios / Gran Move 97-
Общие
Ширина, мм
37.7
Внутренний диаметр, мм
38.1
Внешний диаметр, мм
70
Артикул-аналог INA-FOR:INF33.0303
Аналоги:
DAIHATSU 4324687702,DAIHATSU 9004363188,DAIHATSU 9004363214,DAIHATSU 9004363213,DAIHATSU 4324687702000,DAIHATSU 9004363188000,DAIHATSU 9004363213000,DAIHATSU 9004363214000,DAIHATSU 9004363314,DAIHATSU 9004363368,DAIHATSU 9004521111000,SKF VKBA3297,NIPPARTS J4706011,FAG 713616110,FEBEST DAC38700038,METZGER WM2008,OPTIMAL 901425,BTA H16006BTA,CHINA 3103203001,GEELY 3103203001,GMB GH038030,LEXUS 9004363188,LEXUS 9004363368,NIPPARTS J4706006,NK 755106,Q-FIX Q1270057,RUVILLE 7907,SHAFER SH17907,SPIDAN 27015,TOKO HJ1606JP,TOKO HJ1606MXHQ,TOYOTA 9004363188,TOYOTA 9004363368
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9004363213 |
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Terios |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | TERIOS (J2_) 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

