-25%

Диск гальмівний задній з підшипником (249mmx9mm) Citroen C4 II , Ds4 Peugeot 308, 308 Sw 1.2-2.0D 09.07-
3 655 ₴
2 741,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B130688
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130688 застосування до авто :
-Citroën:C4 II,DS4
-Peugeot:308(T7)
Аналоги запчастини:424965/CITROEN/PEUGEOT:424965/424966
B130688 застосування до авто :
-Citroën:C4 II,DS4
-Peugeot:308(T7)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130688 |
| Діаметр кріплення [мм] | 30 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Внутрішній діаметр | 62 |
| Діаметр [мм] | 249 |
| Кількість отворів | 4 |
| Висота [мм] | 73.2 |
| Діаметр центрування [мм] | 56 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 9 |
| Фаска 2 [мм] | 108 |
| Розмір різьби | M12x1.25 |
| Сторона встановлення | Задній міст |
Аналоги запчастини:424965/CITROEN/PEUGEOT:424965/424966
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130688 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Висота | 73.2 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 9 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 308 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 741,25 ₴
