
Диск гальмівний передній BMW X5 / X6 3.0 si E70 07-08 (332x29.9)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B130493
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130493 застосування до авто :
-BMW:X5E70,X5F15,F85,X6E71,E72,X6F16,F86
Аналоги запчастини:34116771985/34116793245/BMW:6793245/6868939/34116868939
B130493 застосування до авто :
-BMW:X5E70,X5F15,F85,X6E71,E72,X6F16,F86
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130493 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Діаметр [мм] | 332 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 29.9 |
| Мінімальна товщина [мм] | 28.4 |
| Кількість отворів | 5 |
| Фаска 2 [мм] | 120 |
| Висота [мм] | 62.1 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Внутрішній діаметр | 153 |
| ∅ отвору [мм] | 16.5 |
| EAN | 5901225780720 |
Аналоги запчастини:34116771985/34116793245/BMW:6793245/6868939/34116868939
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130493 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 62.1 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 29.9 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
