![Диск гальмівний передній (288mmx33mm) FORD TOURNEO CUSTOM 2.0 TDCi/2.0 TDCi [RWD] 04.12-, фото 1](https://images.prom.ua/6495120255_disk-galmivnij-perednij.jpg)
Диск гальмівний передній (288mmx33mm) FORD TOURNEO CUSTOM 2.0 TDCi/2.0 TDCi [RWD] 04.12-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B130732
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130732 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130732 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 111 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 55.3 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
