Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130662 застосування до авто :
-Nissan:NV400(X62)
-Opel:Movano(B)
-Renault:Master III
B130662 застосування до авто :
-Nissan:NV400(X62)
-Opel:Movano(B)
-Renault:Master III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130662 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Мінімальна товщина [мм] | 24.5 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр [мм] | 302 |
| Діаметр центрування [мм] | 90 |
| Висота [мм] | 69.8 |
| Фаска 2 [мм] | 130 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 28 |
| Розмір різьби | 17.5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130662 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 69.9 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

