-25%

Диск гальмівний задній Mercedes Sprinter 06-/Crafter
2 584 ₴
1 938 ₴
- Готово до відправки
- Код: B130441
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130441 застосування до авто :
-Mercedes:Sprinter
-Volkswagen:Crafter I
Аналоги запчастини:2E0615601A/MERCEDES-BENZ:A9064230012
B130441 застосування до авто :
-Mercedes:Sprinter
-Volkswagen:Crafter I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130441 |
| Сторона встановлення | Задні |
| EAN | 5901225773739 |
Аналоги запчастини:2E0615601A/MERCEDES-BENZ:A9064230012
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130441 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Висота | 71 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 938 ₴
