-25%

Диск гальмівний передній Mitsubishi Pajero 3.2DiD (V98W) 06-
2 686 ₴
2 014,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B130367
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130367 застосування до авто :
-Mitsubishi:Pajero IV
Аналоги запчастини:4615A037
B130367 застосування до авто :
-Mitsubishi:Pajero IV
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130367 |
| Сторона встановлення | Передні |
| EAN | 5901225768162 |
Аналоги запчастини:4615A037
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130367 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Висота | 74.4 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 014,50 ₴
