-25%

Диск гальмівний передній Seat Leon/Toledo II 1.9TDi 00-
2 261 ₴
1 695,75 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B130303
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130303 застосування до авто :
-Audi:A1(8X1,8XF),A1(8XA,8XK),A3(8L1),TT
-Seat:Ibiza IV,Ibiza V,Leon I,Toledo II
-Skoda:Octavia,(A4,Tour)
-Volkswagen:Beetle(9C1,1C1,1Y7),Bora,Golf IV,Polo IV,Polo V
Аналоги запчастини:8L0615301/8N0615301A/VAG:JZW615301G
B130303 застосування до авто :
-Audi:A1(8X1,8XF),A1(8XA,8XK),A3(8L1),TT
-Seat:Ibiza IV,Ibiza V,Leon I,Toledo II
-Skoda:Octavia,(A4,Tour)
-Volkswagen:Beetle(9C1,1C1,1Y7),Bora,Golf IV,Polo IV,Polo V
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130303 |
| Сторона встановлення | Передні |
| EAN | 5901225768490 |
Аналоги запчастини:8L0615301/8N0615301A/VAG:JZW615301G
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130303 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 34.4 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Polo, Toledo, A1, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695,75 ₴
