-25%

Диск гальмівний передній вентильований Fiat Ducato 94-02
2 210 ₴
1 657,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: B130031
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130031 застосування до авто :
-Citroën:Jumper I,(230P,230L),Jumper II,(244),Jumper III,(U9)
-Fiat:Ducato(230,230L) I,Ducato(244) II,Ducato(250,290) III
-Peugeot:Boxer(U3),Boxer(U5),Boxer(U9)
Аналоги запчастини:4246K3/4246Y3/46806234/1307356080/4246Y5/4246K2/CITROEN/PEUGEOT:4249H9/424935/424936/4249H2/00004246Y3/FIAT/LANCIA:1341044080/1341045080/51728378/51740247/51858362/51858363/71739637
B130031 застосування до авто :
-Citroën:Jumper I,(230P,230L),Jumper II,(244),Jumper III,(U9)
-Fiat:Ducato(230,230L) I,Ducato(244) II,Ducato(250,290) III
-Peugeot:Boxer(U3),Boxer(U5),Boxer(U9)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130031 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 24 |
| Діаметр [мм] | 299.7 |
| Фаска 2 [мм] | 130 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 21.9 |
| Висота [мм] | 65.5 |
| EAN | 5901225713346 |
Аналоги запчастини:4246K3/4246Y3/46806234/1307356080/4246Y5/4246K2/CITROEN/PEUGEOT:4249H9/424935/424936/4249H2/00004246Y3/FIAT/LANCIA:1341044080/1341045080/51728378/51740247/51858362/51858363/71739637
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130031 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 65.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 657,50 ₴
