-25%

Диск гальмівний передній BMW X5 (E70), X5 (F15, F85), X6 (E71, E72), X6 (F16, F86) 2.0D-3.0D 10.06-07.19
2 397 ₴
1 797,75 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B130494
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130494 застосування до авто :
-BMW:X5E70,X5F15,F85,X6E71,E72,X6F16,F86
Аналоги запчастини:34216771970/34216793247/BMW:6793247/6868940/34216868940
B130494 застосування до авто :
-BMW:X5E70,X5F15,F85,X6E71,E72,X6F16,F86
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130494 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Діаметр [мм] | 320 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 19.9 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18.4 |
| Кількість отворів | 5 |
| Фаска 2 [мм] | 120 |
| Висота [мм] | 78.5 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Внутрішній діаметр | 185 |
| ∅ отвору [мм] | 16.5 |
| EAN | 5901225780737 |
Аналоги запчастини:34216771970/34216793247/BMW:6793247/6868940/34216868940
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130494 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 78.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 19.9 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 797,75 ₴
