-25%

Диск гальмівний передній MAZDA 3, CX-3 1.5 D/2.0/2.0 AWD/2.2 D 09.13-
2 380 ₴
1 785 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B130749
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130749 застосування до авто :
-Mazda:3(BM)
B130749 застосування до авто :
-Mazda:3(BM)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130749 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130749 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 51.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴
