
Диск гальмівний передній вентильований (276mmx24mm) AUDI A3 1.0 TFSI/1.0 TSI/1.2 TFSI/1.2 TSI/1.4 GTE
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B130739
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130739 застосування до авто :
-Audi:A3(8V1,8VA,8VS,8V7)
-Seat:Leon III
-Volkswagen:Golf VII
B130739 застосування до авто :
-Audi:A3(8V1,8VA,8VS,8V7)
-Seat:Leon III
-Volkswagen:Golf VII
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130739 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130739 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 9 шт. |
| Висота | 49.7 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Leon, A3, Golf, Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
