Диск гальмівний передній VW Passat 96-98
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B130077
Диск гальмівний передній VW Passat 96-98Немає в наявності
Ціну уточнюйте
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130077 застосування до авто :
-Volkswagen:PassatB4(3B2,3B5),PassatB5(3B3,3B6)
Аналоги запчастини:8E0615301A/8E0615301C
B130077 застосування до авто :
-Volkswagen:PassatB4(3B2,3B5),PassatB5(3B3,3B6)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130077 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 25 |
| Діаметр [мм] | 282.5 |
| Фаска 2 [мм] | 112 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Висота [мм] | 46.5 |
| EAN | 5901225723833 |
Аналоги запчастини:8E0615301A/8E0615301C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130077 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 46.5 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
