Колодки гальмівні передні Audi A8 02- з датч.
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B110984
Колодки гальмівні передні Audi A8 02- з датч.Немає в наявності
Ціну уточнюйте
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110984 застосування до авто :
-Audi:A6AllroadC6,A6C6,A8(D3)
-Volkswagen:Phaeton
Аналоги запчастини:4E0698151J/4E0698151A/VAG:4E0698151B/4E0698151E/4E0698151K/4E4698151/4D0698151AB/4E0698151/4E4698151A
B110984 застосування до авто :
-Audi:A6AllroadC6,A6C6,A8(D3)
-Volkswagen:Phaeton
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110984 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 20.5 |
| Ширина (мм) | 193 |
| Висота [мм] | 72.6 |
| Гальмівна система | Teves |
| EAN | 5901225754622 |
Аналоги запчастини:4E0698151J/4E0698151A/VAG:4E0698151B/4E0698151E/4E0698151K/4E4698151/4D0698151AB/4E0698151/4E4698151A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110984 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 193 мм |
| Товщина | 20.6 мм |
| Висота | 72.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Phaeton, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
