Диск гальмівний передній Citroen Jumper/Peugeot Boxer/ Fiat Ducato 1.9D-3.0HDi 94-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B130070
Диск гальмівний передній Citroen Jumper/Peugeot Boxer/ Fiat Ducato 1.9D-3.0HDi 94-Немає в наявності
Ціну уточнюйте
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130070 застосування до авто :
-Citroën:Jumper I,(230P,230L),Jumper II,(244),Jumper III,(U9),Xsara(N0,N1,N2)
-Fiat:Ducato(230,230L) I,Ducato(244) II,Ducato(250,290) III
-Peugeot:Boxer(U3),Boxer(U5),Boxer(U9)
Аналоги запчастини:4246L3/4246Y1/424927/4246L4/1300501080/46806233/51728377/51740244/4246X9/4246L2/CITROEN/PEUGEOT:1607872080/4249H8/424926/4249K3/00004246Y1/FIAT/LANCIA:13005010080/51848618/71738905
B130070 застосування до авто :
-Citroën:Jumper I,(230P,230L),Jumper II,(244),Jumper III,(U9),Xsara(N0,N1,N2)
-Fiat:Ducato(230,230L) I,Ducato(244) II,Ducato(250,290) III
-Peugeot:Boxer(U3),Boxer(U5),Boxer(U9)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130070 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 24 |
| Діаметр [мм] | 280 |
| Фаска 2 [мм] | 118 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 21.9 |
| Висота [мм] | 65.5 |
| EAN | 5901225724748 |
Аналоги запчастини:4246L3/4246Y1/424927/4246L4/1300501080/46806233/51728377/51740244/4246X9/4246L2/CITROEN/PEUGEOT:1607872080/4249H8/424926/4249K3/00004246Y1/FIAT/LANCIA:13005010080/51848618/71738905
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130070 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 118 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 67.6 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Xsara, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
