Фільтр паливний BMW 5 E39, 7 E38, X5 E53 (M54, M60, M62) 94-03
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A110674
Фільтр паливний BMW 5 E39, 7 E38, X5 E53 (M54, M60, M62) 94-03Немає в наявності
Ціну уточнюйте
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A110674 застосування до авто :
-BMW:5SeriesE39,7SeriesE38,X5E53
BMW:13321709535
A110674 застосування до авто :
-BMW:5SeriesE39,7SeriesE38,X5E53
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A110674 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 75 |
| Діаметр зворотного дроту [мм] | 8 |
| Впускн. ∅ [мм] | 8 |
| Випускн.-⌀ [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 310 |
BMW:13321709535
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A110674 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Висота | 310 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, B10, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
