-25%

Диск гальмівний задній Mercedes-Benz W211, W212, C207, C218 02-
1 904 ₴
1 428 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B130269
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130269 застосування до авто :
-Mercedes:CLS,E
-ClassW211,E
-ClassW212
MERCEDES-BENZ:0004231012
B130269 застосування до авто :
-Mercedes:CLS,E
-ClassW211,E
-ClassW212
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130269 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Діаметр [мм] | 300 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 10 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8.3 |
| Кількість отворів | 5 |
| Фаска 2 [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 68.3 |
| EAN | 5901225761576 |
MERCEDES-BENZ:0004231012
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130269 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 68.3 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 428 ₴
