-25%

Диск гальмівний передній Dacia Duster/Renault Megane III/Scenic III 1.4-2.0 08-
1 785 ₴
1 338,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: B130698
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130698 застосування до авто :
-Dacia:Duster(HS)
Аналоги запчастини:402066300R/DACIA:402066300R
B130698 застосування до авто :
-Dacia:Duster(HS)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130698 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Діаметр [мм] | 269 |
| Фаска 2 [мм] | 114.3 |
| Висота [мм] | 44.1 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 22.5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19.8 |
Аналоги запчастини:402066300R/DACIA:402066300R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130698 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 44.1 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22.5 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 338,75 ₴
