-25%

Колодки гальмівні задні дискові VW Touareg 10-/Porsche Cayenne 10-
1 785 ₴
1 338,75 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B111404
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111404 застосування до авто :
-Porsche:Cayenne II
-Volkswagen:Touareg II
B111404 застосування до авто :
-Porsche:Cayenne II
-Volkswagen:Touareg II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111404 |
| Товщина [мм] | 16.9 |
| Ширина (мм) | 187.5 |
| Висота [мм] | 76 |
| Сторона встановлення | Задній міст |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111404 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 187.5 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Висота | 76 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 338,75 ₴
