-25%

Диск гальмівний задній Renault Kangoo 1.5 dCI -1.9dCI 01-
1 802 ₴
1 351,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B130377
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130377 застосування до авто :
-Renault:Kangoo I
Аналоги запчастини:7701207227/8671019318
B130377 застосування до авто :
-Renault:Kangoo I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130377 |
| Сторона встановлення | Задні |
| EAN | 5901225768117 |
Аналоги запчастини:7701207227/8671019318
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130377 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Висота | 45.1 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 351,50 ₴
