-25%

Диск гальмівний задній (271x61x10) Toyota Avensis 97-
1 632 ₴
1 224 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B130387
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130387 застосування до авто :
-Toyota:Avensis I
Аналоги запчастини:4243105040
B130387 застосування до авто :
-Toyota:Avensis I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130387 |
| Сторона встановлення | Задні |
| EAN | 5901225767929 |
Аналоги запчастини:4243105040
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130387 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 60.7 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 224 ₴
