
Колодки гальмівні передні MB (A217), S (C217), S (W222, V222, X222), SL (R231) 2.1DH-4.7 01.12-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B111388
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111388 застосування до авто :
-Mercedes:S
-ClassA217,S
-ClassC217,S
-ClassW222,V222,X222,SL
B111388 застосування до авто :
-Mercedes:S
-ClassA217,S
-ClassC217,S
-ClassW222,V222,X222,SL
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111388 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 132 |
| Товщина [мм] | 17.8 |
| Висота [мм] | 97.5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111388 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 132 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Висота | 97.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
