Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110920 застосування до авто :
-Volkswagen:Multivan V,Multivan VI,TransporterT5,TransporterT6
Аналоги запчастини:7H0698151/VAG:7H0698151B
B110920 застосування до авто :
-Volkswagen:Multivan V,Multivan VI,TransporterT5,TransporterT6
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110920 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 155 |
| Висота [мм] | 73.5 |
| Товщина [мм] | 16.3 |
| Гальмівна система | TEVES |
| EAN | 5901225712226 |
Аналоги запчастини:7H0698151/VAG:7H0698151B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110920 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

