-25%

Диск гальмівний задній Nissan Primera 00-/Almera 1.5/1.8/2.0/2.2TDi 00-
1 564 ₴
1 173 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: B130215
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130215 застосування до авто :
-Nissan:AlmeraTino(V10M),Primera(P12)
Аналоги запчастини:432064U101/432064U103/NISSAN:432064U100/432064U102
B130215 застосування до авто :
-Nissan:AlmeraTino(V10M),Primera(P12)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130215 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 10 |
| Діаметр [мм] | 277.5 |
| Фаска 2 [мм] | 114.3 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 9 |
| Висота [мм] | 45 |
| EAN | 5901225724281 |
Аналоги запчастини:432064U101/432064U103/NISSAN:432064U100/432064U102
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130215 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 45 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 173 ₴
