
Колодки гальмівні передні VW Sharan 2010- / Passat 2010- / Octavia 2010- / Audi a3
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B111292
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111292 застосування до авто :
-Audi:A3(8V1,8VA,8VS,8V7)
-Seat:Alhambra II,Leon III
-Skoda:Octavia(A7)
-Volkswagen:CC(357),CC(358),Golf VII,PassatB7(362,365),PassatB7ALLTRACK,PassatB8(3G2,3G5),Sharan II
VAG:3C0698151E/3C0698151F/3C0698151G/3C0698151H/7N0698151A/7N0698151B/7N0698151C/7N0698151D/8V0698151C
B111292 застосування до авто :
-Audi:A3(8V1,8VA,8VS,8V7)
-Seat:Alhambra II,Leon III
-Skoda:Octavia(A7)
-Volkswagen:CC(357),CC(358),Golf VII,PassatB7(362,365),PassatB7ALLTRACK,PassatB8(3G2,3G5),Sharan II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111292 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 20 |
| Довжина [мм] | 175.2 |
| Висота [мм] | 69.7 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 1 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 260 |
| EAN | 5901225795298 |
VAG:3C0698151E/3C0698151F/3C0698151G/3C0698151H/7N0698151A/7N0698151B/7N0698151C/7N0698151D/8V0698151C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111292 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 175 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 70 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, Alhambra, Sharan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
