-25%

Колодки гальмівні передні Ford Galaxy 06-, Mondeo 07-,Volvo S80,V70
1 445 ₴
1 083,75 ₴
- В наявності
- Код: B111079
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111079 застосування до авто :
-Ford:Galaxy,S
-MAX
-Volvo:S60 II,S80 II,V60 I,V70 III,XC70 II
Аналоги запчастини:1405511/1423389/1431178/30793539/30793857/30736322/31200229/FORD:6G9N2K021CA/6G9N2K021CB/6G9N2K021CC/VOLVO:30736222/30769139/31323601/31347967
B111079 застосування до авто :
-Ford:Galaxy,S
-MAX
-Volvo:S60 II,S80 II,V60 I,V70 III,XC70 II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111079 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина 1 [мм] | 20.6 |
| Товщина 2 [мм] | 19.1 |
| Ширина 1 [мм] | 155.1 |
| Ширина 2 [мм] | 156.4 |
| Гальмівна система | ATE |
| Висота 1 [мм] | 75.3 |
| Висота 2 [мм] | 74.3 |
| EAN | 5901225766373 |
Аналоги запчастини:1405511/1423389/1431178/30793539/30793857/30736322/31200229/FORD:6G9N2K021CA/6G9N2K021CB/6G9N2K021CC/VOLVO:30736222/30769139/31323601/31347967
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111079 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 75.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, S80, XC70, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 083,75 ₴
