
Диск гальмівний задній Mercedes C (C204), C T-Model (S204), C (W204) 1.6-2.2D 01.07-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B130560
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130560 застосування до авто :
-Mercedes:C
-ClassW204
MERCEDES-BENZ:0004231312/A0004231312/A2044230512
B130560 застосування до авто :
-Mercedes:C
-ClassW204
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130560 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Діаметр [мм] | 278 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 9 |
| Мінімальна товщина [мм] | 7.3 |
| Кількість отворів | 5 |
| Фаска 2 [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 57.5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Внутрішній діаметр | 164 |
| ∅ отвору [мм] | 15 |
| EAN | 5901225781260 |
MERCEDES-BENZ:0004231312/A0004231312/A2044230512
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B130560 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 57.5 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 9 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
