
Колодки гальмівні передні Chervrolett Captiva 2,0 4WD 06- Opel Antara 2,0 06-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B111139
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111139 застосування до авто :
-Chevrolet:Captiva(C100,C140)
-Opel:Antara
Аналоги запчастини:4808861/20789468/96626070/GM:20789468/96626070/4817764/22850989/95459512/96626069/19149903/19168899/SAAB:4817764
B111139 застосування до авто :
-Chevrolet:Captiva(C100,C140)
-Opel:Antara
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111139 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 148.9 |
| Висота [мм] | 61.9 |
| Товщина [мм] | 17 |
| EAN | 5901225767028 |
Аналоги запчастини:4808861/20789468/96626070/GM:20789468/96626070/4817764/22850989/95459512/96626069/19149903/19168899/SAAB:4817764
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111139 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 148.9 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 61.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
