-25%

Колодки гальмівні передні Volvo V40 13-
1 411 ₴
1 058,25 ₴
- В наявності
- Код: B111121
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111121 застосування до авто :
-Ford:Focus
-Mazda:3(BK),3(BL)
-SAAB:9
-3, II,9
-3X(9440)
-Volvo:C70 II,S40 II,V40 II,V50
Аналоги запчастини:1368558/B3YF3323Z/93195754/30742029/30683274/30714791/FORD:1464435/4N512K021AB/4N5J2K021AA/GM:1605195/1605558/93190982/93195754/93188031/VOLVO:306832740/307420290/31212184/31317658
B111121 застосування до авто :
-Ford:Focus
-Mazda:3(BK),3(BL)
-SAAB:9
-3, II,9
-3X(9440)
-Volvo:C70 II,S40 II,V40 II,V50
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111121 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 18.8 |
| Ширина 1 [мм] | 155.1 |
| Ширина 2 [мм] | 156.3 |
| Гальмівна система | ATE |
| Висота 1 [мм] | 72.9 |
| Висота 2 [мм] | 72.9 |
| EAN | 5901225766847 |
Аналоги запчастини:1368558/B3YF3323Z/93195754/30742029/30683274/30714791/FORD:1464435/4N512K021AB/4N5J2K021AA/GM:1605195/1605558/93190982/93195754/93188031/VOLVO:306832740/307420290/31212184/31317658
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111121 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volvo, Opel, Ford, Mazda, Saab |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, 9-3X, 9-3, Vectra, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 058,25 ₴
