-25%

Колодки гальмівні передні VW Golf IV 97-03 с датч.
1 360 ₴
1 020 ₴
- В наявності
- Код: B110039
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110039 застосування до авто :
-Audi:A3(8L1),TT
-Seat:Leon I,Toledo II
-Skoda:Octavia,(A4,Tour)
-Volkswagen:Beetle(9C1,1C1,1Y7),Bora,Golf IV,Golf V,Polo IV
Аналоги запчастини:1J0698151M/8N0698151A/1J0698151K/VAG:1J0615105AE/1J0615106AD/8N0698151C/8N0698151E/JZW698151C
B110039 застосування до авто :
-Audi:A3(8L1),TT
-Seat:Leon I,Toledo II
-Skoda:Octavia,(A4,Tour)
-Volkswagen:Beetle(9C1,1C1,1Y7),Bora,Golf IV,Golf V,Polo IV
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110039 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 156.4 |
| Висота [мм] | 74 |
| Товщина [мм] | 19.4 |
| Гальмівна система | TEVES |
| EAN | 5901225709172 |
Аналоги запчастини:1J0698151M/8N0698151A/1J0698151K/VAG:1J0615105AE/1J0615106AD/8N0698151C/8N0698151E/JZW698151C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110039 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 156.3 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Висота | 74 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Polo, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴
