
Колодки гальмівні передні Citroen/Fiat/Peugeot Dispatch/Evasion/Jumpy/Scudo/Ulysse/806/Expert
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B110888
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110888 застосування до авто :
-Citroën:Jumpy I
-Fiat:Scudo,(220),Ulysse(179AX,220)
-Peugeot:806(U60),Expert I
Аналоги запчастини:425126/425151/425150/71711135/77362238/795915/9404251518/425125/CITROEN/PEUGEOT:425454/FIAT/LANCIA:77365928/9404251258/77232238
B110888 застосування до авто :
-Citroën:Jumpy I
-Fiat:Scudo,(220),Ulysse(179AX,220)
-Peugeot:806(U60),Expert I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110888 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 139.6 |
| Висота [мм] | 68.8 |
| Товщина [мм] | 18.4 |
| Гальмівна система | BENDIX |
| EAN | 5901225711908 |
Аналоги запчастини:425126/425151/425150/71711135/77362238/795915/9404251518/425125/CITROEN/PEUGEOT:425454/FIAT/LANCIA:77365928/9404251258/77232238
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110888 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 139.8 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 68.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
