-25%

Колодки гальмівні передні Ford Focus 98-
1 309 ₴
981,75 ₴
- В наявності
- Код: B110218
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110218 застосування до авто :
-Ford:Focus
Аналоги запчастини:1151049/1425406/1107697/1136519/98AX2K021AF/98AX2K021AG/98AX2K021AD/98AX2K021AE/98AB2K021AD/1075558/FORD:1064230/1682498/1763301/ME98AJ2K021AH/ME98AJ2K021AJ
B110218 застосування до авто :
-Ford:Focus
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110218 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 177.8 |
| Висота [мм] | 60.7 |
| Товщина [мм] | 18.1 |
| Гальмівна система | TEVES |
| EAN | 5901225709929 |
Аналоги запчастини:1151049/1425406/1107697/1136519/98AX2K021AF/98AX2K021AG/98AX2K021AD/98AX2K021AE/98AB2K021AD/1075558/FORD:1064230/1682498/1763301/ME98AJ2K021AH/ME98AJ2K021AJ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110218 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 177.8 мм |
| Товщина | 19.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981,75 ₴
