-25%

Колодки гальмівні передні Citroen C4 Picasso IIPeugeot 308 Sw II 1.2-2.0D 02.13-
1 292 ₴
969 ₴
- В наявності
- Код: B111325
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111325 застосування до авто :
-Citroën:C4GrandPicasso II,C4Picasso II
-Peugeot:308(T9)
CITROEN/PEUGEOT:1609898580
B111325 застосування до авто :
-Citroën:C4GrandPicasso II,C4Picasso II
-Peugeot:308(T9)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111325 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 155.1 |
| Товщина [мм] | 17.3 |
| Висота [мм] | 70.5 |
CITROEN/PEUGEOT:1609898580
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111325 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 155.1 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Висота | 70.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, Grand C4 Spacetourer, 308 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴
